Vergelijk statistieken van internationale steden

De tabel hieronder geeft informatie over grote steden over de hele wereld. Deze statistieken zijn door Numbeo via reviews en informatie van gebruikers verzameld. Numbeo gebruikt een groot aantal bijdragen van gebruikers om een zo betrouwbaar mogelijke dataset te creëren.

Ontvang 5 gratis verhuisoffertes
Bespaar vandaag nog!
Scores per stad
Prijzen per stad
PlaatsKwaliteit levenKoopkrachtVeiligheidGezondheidszorgLevenskostenVervuiling
Abu Dhabi668699664557
Antwerpen615768615968
Auckland746466746232
Barcelona645668644872
Berlijn736974734941
Bern786393788614
Birmingham695357694943
Brussel636353635768
Chicago647340646341
Dubai607391605258
Dublin666357666132
Gent674988676051
Hamburg747460745629
Istanbul533461533768
Johannesburg606820603075
Kaapstad736433732843
Kopenhagen786591786726
Leeds725863725140
Lissabon723979723835
Londen545162546457
Los Angeles656756655867
Lyon655467655748
Madrid695381694660
Manchester586458585349
Marseille665847664666
Melbourne868575865828
Miami566050566142
Milaan575263575668
Montreal706874705034
München8277100825616
New York555862557558
Parijs565756566368
Porto714364713742
Rome515054515369
Stockholm716764716411
Sydney757168756330
Toronto727476725246
Valencia764882764045
Vancouver776075775425
Wenen836390835119
Zürich8492978410014